Dark Light

İptal ve İade Şartları

İADE & DEĞİŞİM

Değişim Politikamız

 

Sitemizden aldığınız ürün için, herhangi bir nedenle değişim talebinde bulunduğunuz takdirde karşınıza çıkacak transfer ücretleri size ait olmaktadır.

Değişimin gerçekleşmesi için aşağıdaki tüm şartlara sahip olunması gerekmektedir;

 

Ürünün faturası,

Satın alım tarihinden itibaren 3 günü geçmemiş olması,

Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, dış ortamda denenmemiş olmaması,

Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,

Ürüne ait ambalajın yada kutuların yırtılmamış, parçalanmamış, tekrar satışa sunulabilecek halde olması,

Tüm bu şartları sağladığınızda, 0 544 493 31 47 nolu telefondan, info@estetisyensepeti.com adresinden veya sitemizdeki ürün iadesi bölümünden ulaşarak bize değişim talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve ürünü hangi adrese göndermeniz gerektiği bildirilecektir.

 

Lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçmeden ürün göndermeyiniz. Ürünleri göndereceğiniz adresler size bildirildikten sonra işlem yapabilirsiniz. Bu sebeple yaşanacak masraflar tarafımızca kabul edilmeyecektir.

 

Değişim İşleminiz Onaylandıktan Sonra;

Ürünü; size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Değişim işlemlerindeki tüm aşamalar için söz konusu kargo&transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

 

BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 

Konuyla ilgili olarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için bize 0 544 493 31 47 nolu telefondan mesai saatleri içerisinde ya da info@estetisyensepeti.com üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

İade Politikamız

 

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde, beden sorunu yaşanması ya da herhangi bir sebeple ürünü iade etmek istediğiniz durumlarda iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

İade işleminin gerçekleşmesi için aşağıdaki tüm şartlara sahip olunması gerekmektedir;

 

Ürünün faturası,

Satın alım tarihinden itibaren 30 gün geçmemiş olması,

Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, dış ortamda denenmemiş olmaması,

Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,

Ürüne ait ambalajın yada kutuların yırtılmamış, parçalanmamış, tekrar satışa sunulabilecek halde olması,

Tüm bu şartları sağladığınızda, 0 544 493 31 47 nolu telefondan yada info@estetisyensepeti.com adresine ulaşarak bize Değişim Talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve ürünü hangi adrese göndermeniz gerektiği bildirilecektir.

 

İade İşleminiz Onaylandıktan Sonra;

 

Ürünü size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, size müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Tüm iade işlemlerinde söz konusu kargo&transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

 

Para İadesi

 

Havale/EFT Yoluyla Yapılan Ödemeler

Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız verilecektir bankamıza verilecektir. Paranız hesabınıza 1 ile7 iş günü içerisinde yatırılacaktır. Bunun için hesabınıza ait IBAN numaranızı bize bildirmeniz gerekmektedir. info@estetisyensepeti.com’a adınızla birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Kredi Kartıyla Yapılan Ödemeler

Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız bankamıza verilecektir. Bankalar tarafından yapılacak iadenin, kartınıza 7 ile 30 gün içerisinde ve genellikle diğer ekstrenizde yansıtmaktadır.

 

TESLİMAT BİLGİLERİ

Mng Kargo ile anlaşmalı olarak, siparişleriniz 1 iş gününde kargoya verilir. 100₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 100₺ altı siparişleriniz ise, 10₺ sabit ücretle gönderilmektedir.

 

Gönderim Süresi ve Teslimat

Siparişleriniz genellikle 1 iş gününde, en geç 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilişinden 24-48 saat içerisinde ürün adrese teslim edilmektedir. Yaşanabilecek gecikmeler, stok hataları vb. durumlarda, tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir.

 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi

Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Profiliniz – Sipariş Geçmişim” sayfasından kontrol edebilir yada bize info@estetisyensepeti.com üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza ulaştırılacak kargo takip numarasıyla siparişinizi an ve an takip edebilirsiniz.